Prekių katalogas

Žaidimu stalas Ultradesk Booster Gaming Desk, Glass LED RGB, Juodas

 • Žaidimu stalas Ultradesk Booster Gaming Desk, Glass LED RGB, Juodas

  Kodas: 5904238811443
  260.69 su PVM
  (215.45  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.
  Išsiuntimo Laikas
  1 d.d.
  Spalva
  Juoda
  Stalviršio medžiaga
  Medžio drožlių plokštė (MDF)
 • Maksimalus monitorių skaičius x2

  Apšvietimo tipas LED RGB PRISMATIC

  Dydis 136 x 70,5 CM

  Galimos spalvos JUODAS

  Stalviršis susideda iš dviejų dalių. 

  Pridedami priedai

  Daugiafunkcinis gėrimų ir ausinių laikiklis, Laidų lentyna, Fono apšvietimo valdymo skydelis, 2x skylės

   

  Vidutinio dydžio žaidimų stalas su futuristiniu dizainu, pažangiais funkciniais plėtiniais ir įspūdinga RGB PRISMATIC LED foninio apšvietimo sistema. Jis pagamintas iš sustiprinto plieno rėmo ir storo darbastalio su apsauginiu sluoksniu. Tai garantuoja stabilumą, ilgaamžiškumą ir didelį naudojimo komfortą. Aukštos kokybės medžiagos leidžia labai ilgai išlaikyti estetines ir funkcines savybes. Pavyzdinis rašomasis stalas ambicingam žaidėjui, kuris tikisi gerai apgalvoto baldų dizaino. Idealus pagrindas statant stendą pagal bet kokias žaidimų platformas.

   

  Sunkus žaidimas? Ar matai pergalę? Pridėkite šiek tiek spalvų savo žaidimui. Dėl mūsų patentuoto sprendimo – LED RBG PRISMATIC technologija skleidžia keliasdešimt procentų ryškesnių spalvų nei pats LED RGB. Apšvietimas išdėstytas ant didelių skaidrių plokščių abiejų šoninių atramų viduje. Valdymas atliekamas dviem mygtukais, esančiais dešinėje pusėje po priekiniu stalviršio kraštu. Ar artėja naktinis žaidimas? Tada dar labiau įvertinsite šio foninio apšvietimo epiškumą.

   

  Storas patvarios medžiagos sluoksnis leidžia darbalaukiui lengvai susidoroti su kompiuterinės įrangos, įtrauktos į stipriausias žaidimų stotis, svoriu. Jei reikia, ant jo galite saugiai įdėti kompiuterio dėklą. Stalviršio kampai buvo suapvalinti, kad būtų patogiau. Stilingas šoninių kraštų pjūvis puikiai dera su originaliu stalo kojų dizainu. Darbalaukis buvo padengtas patvariu apsauginiu sluoksniu, o jo galinėje dalyje pridėtos dvi plačios skylės.

   

  Unikalaus dizaino šoninės atramos, kurių forma ne tik efektyviai ir tolygiai perkelia įrangos svorį į grindis, bet ir palieka vietos įspūdingoms plokštėms su RGB PRISMATIC LED foniniu apšvietimu. Atramos pagamintos trapecijos formos, kurios viduje sumontuotos permatomos, dekoruotos plokštės su prekės ženklo ULTRADESK logotipu. Jų forma primena kosminės raketos variklius. Ant plokščių kraštų buvo sumontuoti šviesos diodai. Šis sprendimas suteikia labai įdomių efektų, kai plokščių paviršiuje pasklinda įvairiaspalvė šviesa.

   

  Baldai žaidėjams turi pasižymėti pavyzdiniu patvarumu. ULTRADESK BOOSTER naudojamas aukštos kokybės plieninis rėmas sėkmingai atitinka šiuos reikalavimus. Rėmo elementai buvo specialiai pastorinti ir sustiprinti. Visų dalių jungtys buvo sukurtos meistriškai, kad būtų užtikrintas tobulas stabilumas. Žaidimų stalas su „Rage Safe“ konstrukcija – ypač patiks žaidėjams, mėgstantiems greitą veiksmą – jis gali atlaikyti didesnes apkrovas ir energingus emocijų protrūkius, dažnai lydinčius virtualų žaidimą.

   

  Kur paslėpti jėgos elementus? Praktiškas sprendimas – stalviršio gale įtaisyta lentynėlė. Tai leidžia nemokamai sumontuoti net ilgas maitinimo juostas, taip pat papildomai valdyti kabelius, išvestus per stalviršio angas. Šonuose esanti lentyna turi atvirus paviršius, o tai dar labiau palengvina optimalų kabelių tiesimą. Įsitikinome, kad lentyna būtų ne tik itin funkcionali, bet ir patraukli.

   

  Talpios kiaurymės, skirtos stalviršyje įdubusiems kabeliams, kartu su ilga lentyna siūlo integruotą kabelių valdymo sistemą ir mažesnius maitinimo komponentus. Angos aprūpintos apvaliais darbastalio spalvos maskavimo elementais, kurių dėka prireikus jas galima visiškai uždaryti. Rašomasis stalas siūlo sprendimus patogiam įvairaus skersmens kabelių išdėstymui, įskaitant daugybę storų maitinimo kabelių.

   

  Rinkinyje gausite naujausią mūsų daugiafunkcio EXTRA ONE laikiklio versiją. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip gėrimų laikiklis ir ausinių laikiklis vienu metu. Jis buvo pagamintas iš tvirto metalo. Universali tvirtinimo sistema leidžia montuoti bet kur ant stalo krašto. Apatinis gėrimo kišenės paviršius papildomai papildytas neslystančia medžiaga. Ausinių laikiklio konstrukcija siūlo specialias skylutes laidams ir sprendimą, kad pakabinama įranga neslystų.

   

  Storas tvirtos medžiagos sluoksnis, kuris yra padengtas stalviršiu, puikiai apsaugo jį nuo mechaninių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ar įlenkimai. Be to, danga taip pat apsaugo nuo chemikalų, kurie gali sukelti dėmes arba nuolatinį paviršiaus pažeidimą. Dėl apsauginės dangos stalo darbastalį lengva valyti. Taip pat teigiamai veikia baldo ilgaamžiškumą, saugo juos nuo kasdienio nusidėvėjimo.

   

  Inovatyvūs technologiniai ir medžiagų sprendimai leido atsisakyti apatinės skersinės sijos. Patobulintas dizainas pasižymi didesniu komfortu, lyginant su senesniais sprendimais. Žaidėjas visada gali laisvai ištiesti kojas, nerizikuodamas skausmingomis pėdų akistatomis su kietu metalu. Skersinio nebuvimas suteikia komforto, bet ir palengvina aukšto kompiuterio korpuso naudojimą. Konstrukcija be laikiklio atrodo daug geriau!

   

  Reguliuojamos padidinto skersmens kojelės ir guminė apačia – ne tik suteikia nedidelę galimybę reguliuoti stalo aukštį ar išlyginti grindų nelygumus, bet ir neleidžia subraižyti grindų perkeliant baldus. Guminis pėdų apačios užpildas taip pat žymiai padidina visos konstrukcijos stabilumą. BOOSTER modelis siūlo specifinės formos pėdas, kurios puikiai papildo futuristinę gaminio koncepciją.

   

  Kompiuterio stalas, kuris yra labai universalus. Jis buvo sukurtas daugeliui programų. Jis naudojamas ne tik kompiuteriniams žaidimams, bet ir kaip darbo vieta ar baldas kasdieniam mokymuisi. Patogios konstrukcijos universalus baldas su plačiomis galimybėmis.

   

  Siekdami dar geriau apsaugoti rašomojo stalo elementus, juos supakuojame į dvi dėžutes, kurias patogu transportuoti. Priedai ir smulkesnės detalės papildomai supakuoti į kartonines vidines dėžutes. Išorinė dėžutė puikiai apsaugo nuo neigiamų oro sąlygų ir mechaninių pažeidimų. Dėl nesudėtingų surinkimo instrukcijų, kurias rasite pakuotėje ir mūsų svetainėje, visų elementų surinkimas yra paprastas ir užtrunka palyginti nedaug laiko.