Prekių katalogas

Belaidės ausinės APPLE AIRPODS PRO (2ND GENERATION) WIRELESS, IN-EAR, NOISE CANCELING, WHITE

 • Belaidės ausinės APPLE AIRPODS PRO (2ND GENERATION) WIRELESS, IN-EAR, NOISE CANCELING, WHITE

  Kodas: 194253397472
  246.99 su PVM
  (204.12  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Išsiuntimo Laikas
  1 d.d.
  Ausinių tipas
  In Ear
  Belaidės
  Taip
  Dažnių diapazonas, Hz
  20 - 20000 Hz
  Spalva
  Balta
  Integruotas mikrofonas
  Taip
 • Prekės ženklas Apple
  Kolekcija AirPods Pro (2nd Generation)
  Ausinių tipas In-Ear
  Spalva Balta
  Valdymas ir mikrofonas
  Integruotas mikrofonas Taip
  Mikrofono tipas Įmontuotas
  Garso reguliatorius Ne
  Belaidės Taip
  Jungčių tipai
  Jungtis Bluetooth
  Garso parametrai
  Dažnių diapazonas 20 - 20000 Hz
  Triukšmo slopinimo sistema Aktyvi
  Papildomai
  Svoris 5.3 g
  Veikimo laikas 6 h
  Įkrovimo laikas 0.5 h
  Komplekte „AirPods Pro“, „Magsafe“ įkrovimo dėklas, silikoniniai antgaliai (XS, S, M, L), „Lightning“ į USB-C laidas, dokumentacija 

  Stebuklingos. Kaip niekada anksčiau.
  Itin ilgas pokalbių ir klausymosi laikas, belaidis įkrovimo dėklas – „AirPods“ užtikrina neprilygstamą klausymosi patirtį be laidų. Tiesiog išpakuok ir jos iškart pasirengusios naudoti su visais tavo įrenginiais. Įsidėk ausines į ausis ir jos iškart prisijungs bei panardins tave į sodrų, aukštos kokybės garsą. Magiškai.

  Jokių laidų. Jokių ribų.
  „AirPods“ lengvai sukonfigūruosi vienu bakstelėjimu ir jos bus automatiškai prijungtos visam laikui. Jomis išties lengva naudotis. Jos žino, kai įsidedi ausines į ausis, ir muzika pristabdoma, kai jas išsiimi. „AirPods“ veikia nuostabiai, kad ir su kuo jas naudosi – savo „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“, „Mac“ ar „Apple TV“.

  Tu turi tai išgirsti.
  „Apple“ H1 ausinių lustas užtikrina spartesnį ir stabilesnį belaidį ryšį su tavo įrenginiais – iki 2 kartų greičiau persijungia prie aktyvių įrenginių ir 1,5 karto greičiau sujungia telefono skambučius. Todėl, kai žaisi, klausysiesi muzikos ar mėgausies tinklalaidėmis, girdėsi geresnės kokybės garsą.

  Žino, kada klausai.
  Optiniai jutikliai ir judesio akcelerometrai veikia kartu, kad automatiškai valdytų garso patirtį, įjungtų mikrofoną telefono skambučių metu ir įgalintų „AirPods“ leisti garsą, kai tik įdedi jas į ausis. Taip pat be jokių suvaržymų gali nešiotis tik vieną ar abi „AirPods“ ausines ir paleisti arba praleisti dainą dukart spustelint ausinę.

  Žino, kada kalbi.
  Balso atpažinimo akcelerometras nustato, kai kalbi, o kryptingi mikrofonai filtruoja išorinį triukšmą ir susitelkia į tavo balsą.

  Tu paguldai. Jos įsikrauna.
  Su belaidžio įkrovimo dėklu įkrovimas yra išties paprastas – tiesiog padėk „AirPods“ dėklą ant „Qi“ sertifikuoto įkrovimo kilimėlio. Ir viskas. Dėklo priekyje esantis LED indikatorius rodo, kad „AirPods“ įkraunamos. Kai šalia įkrovimo kilimėlio nėra, gali naudoti „Lightning“ prievadą.

  24 val. veikiančio akumuliatoriaus galia.
  „AirPods“ užtikrina vieną ilgiausių rinkoje 5 valandų klausymo laiką, o dabar net iki 3 valandų pokalbių laiką – ir visa tai vos vienu įkrovimu. Be to, jas paprasta priderinti prie savo poreikių - dėka įkrovimo dėklo ausines gali įkrauti kelis kartus ir klausytis ilgiau nei 24 valandas. Reikia greitai įkrauti? Tiesiog įdėk „AirPods“ atgal į dėklą 15 minučių ir galėsi klausytis iki 3 val. arba kalbėtis iki 2 val. Jei nori patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, tiesiog palaikyk „AirPods“ šalia „iPhone“.

  Lengva prijungti. Lengva užsiklausyti.
  „AirPods“ akimirksniu prisijungia ir garsas sklandžiai persijungia tarp tavo „iPhone“, „Apple Watch“, „Mac“, „iPad“ ir „Apple TV“. Lengvas nustatymas, o rezultatai – magiški.

  Šios dainos galima klausytis dviese.
  Su nauja garso dalinimosi funkcija gali lengvai bendrinti dainą, tinklalaidę ar kitą garso transliaciją dviems „AirPods“ rinkiniams – kiekvienos garsumą galima reguliuoti individualiai. Jei tavo „AirPods“ dėkle, tiesiog padėk jas šalia „iPhone“ arba „iPad“, su kuriuo nori bendrinti, ir sujunk vienu bakstelėjimu. Jei tavo „AirPods“ ausyse, pakelk „iPhone“ prie ausinių.