Prekių katalogas

 • Peilių laikiklis Samura DAMASCUS 67 CHEF

  Kodas: 4751029320018
  38.72 su PVM
  (32.00  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Išsiuntimo Laikas
  0
 • SAMURA – profesionalų komanda, kurianti išskirtinio dizaino aukščiausios klasės peilius. Savo kelionę pradėjome 2003 m. Pirmąsias produktų linijas sukūrėme su Japonijos įmonėmis MAC ir Mcusta. Japonijos filosofija ir tradicijos yra giliai mūsų DNR. Esame visiškai tikri, kad japoniškas peilis pjauna geriau nei europietiškas. Japoniški peiliai ilgiau išlieka aštresni ir ilgiau išlaiko savo kraštus.

  Nuo 2010 m. Samura peilius gamina keturių šalių gamybos vietose. Šiuo metu gaminame 18 peilių linijų ir daugybę virtuvės reikmenų. Rankenoms gaminti naudojame geriausias šiuolaikines medžiagas: Micarta, G10, stabilizuotą medieną, plastiką su švelnia danga, Kraton ir kompozitus.

  Metalinis stovas virtuviniams peiliams Samura Bamboo buvo specialiai sukurtas peiliams iš to paties pavadinimo kolekcijos laikyti ir visiškai atitinka jų dydį ir dizainą.

  Stovas gali lengvai sutalpinti iki 9 peilių, nepriklausomai nuo jų dydžio ir formos.

  Užpildas, pagamintas iš plastiko, laisvai praleidžia orą viduje, neleidžia drėgmei užsilikti ir neleidžia daugintis patogenams. Tai užtikrina tinkamą įrankio higieną ir plieninių ašmenų saugumą.

  CHARAKTERISTIKOS:
  Paskyrimas: Universali peilių atrama
  Gamintojas: Samura
  Nuoroda: KBA-100
  Ilgis (mm): 220
  Plotis (mm): 110
  Storis (mm): 110
  Pakuotės dydis (cm): 22x11x11cm
  Grynasis svoris (g): 1571
  Bendras svoris (g): 1665
  Medžiagos iš Japonijos. Surinkimas Kinijoje.

  Supakuota originalioje Samura pakuotėje.