Prekių katalogas

 • Oro valytuvas Clean Air Optima CA-508

  Kodas: 8718546310621
  196.02 su PVM
  (162.00  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Išsiuntimo Laikas
  0
  Spalva
  Pilka
  Galia, W
  48 W
  Filtras
  HEPA
  Našumas, m³/h
  240
  Triukšmo lygis, dB
  60 dB
  Jonizavimo funkcija
  Taip
 • Prekės ženklas Clean Air Optima
  Modelis CA-508
  Galingumas ir našumas
  Galia 48 W
  Rekomenduojamas patalpos plotas 80 m²
  Našumas, m³/h 240
  Triukšmo lygis 60 dB
  Greičių skaičius 5
  Filtras HEPA
  Funkcijos ir galimybės
  Jonizavimo funkcija Taip
  Oro drėkinimas Ne
  Laikmatis Taip
  Matmenys, svoris ir spalva
  Ilgis 177 mm
  Plotis 270 mm
  Aukštis 700 mm
  Svoris 5 kg
  Spalva Pilka, Sidabro
  Papildomai
  Papildoma informacija HEPA H13 filtras. Oro jonizavimas. 

  Clean Air Optima®AHAM/CADR sertifikuota didelio našumo oro valymo sistema CA-506, skirta reikliai patalpų aplinkai.
  Sertifikuota, pažangiausia technologija.
  Geriausias dizainas.
  Labai tylus veikimas.
  Originalus TRUE HEPA PPT filtras: filtravimo efektyvumas iki 99,97 proc.
  6 pakopų filtravimo technologija, 100 % be ozono pagal DIN EN 60335-2-65.
  Jonizatorius su neigiamų jonų išėjimu > 6.000.000 / cm³.
  Energijos taupymas.
  Skaitmeninio valdymo skydelis.
  CA-506, skirtas patalpoms iki 60 m² / 150 m³.
  AHAM sertifikatas patalpoms iki 20,4m².
  Didžiausia CADR vertė 131 cfm (dulkės).
  Sveikata prasideda nuo švaraus oro
  Oro, kuriuo kvėpuojame, kokybė turi didelę įtaką mūsų savijautai. Kuo mažiau alergenų, mikroorganizmų ir cheminės taršos įkvepiame, tuo mažesnis pavojus susirgti. Dėl didėjančio užterštumo smulkiomis dulkėmis ir teršalais švarus oras nebegali būti laikomas savaime suprantamu dalyku. Pastaraisiais metais oro kokybė labai suprastėjo. Bakterijos, virusai, akarikai, grybai, smulkios dulkės ir žiedadulkės netrukdomai plinta visur patalpose. Daugelis medžiagų, kurios susidaro šildymo ar maisto gaminimo metu, statybinių medžiagų, kilimų, baldų, buitinės chemijos ar gerai žinoma tabako dūmų problema gali sukelti sveikatos sutrikimų. Taigi yra pakankamai priežasčių skirti daugiau dėmesio patalpų oro kokybei.

  Naujausios technologijos, kad galėtumėte laisvai kvėpuoti
  Du pažangiausi Clean Air Optima® modeliai CA-506 ir CA-508 yra AHAM ir CADR sertifikuotos, didelio našumo oro valymo sistemos, jungiančios šešias pažangias technologijas ir aukščiausios klasės dizainą. Šių pažangių oro valymo sistemų taikymo galimybės apima teršalų mažinimą privačiose ar profesionaliai naudojamose patalpose, taip pat apsaugą nuo infekcijų mediciniškai jautriose patalpose, pavyzdžiui, gydytojų ir odontologų kabinetuose.

  Labai efektyvus TRUE HEPA ir aktyvuotos anglies filtrų derinys
  HEPA filtrą sudaro submikroskopinių smulkių skaidulų labirintas. Ši filtro technologija iš pradžių buvo sukurta itin jautrioms mokslinių tyrimų sritims, tokioms kaip medicina, aviacija ir elektronika.
  Šie du modernūs HEPA oro valytuvai, CA-506 ir CA-508 Clean Air Optima®, per originalų TRUE HEPA filtrą su PPT danga pritraukia 0,3 mikrometro (0,3 µm) dydžio daleles ir pasiekia bendrą 99,97 % smulkių dulkių ir suspenduotų kietųjų dalelių sulaikymo lygį. Tai reiškia, kad ore lieka tik 3 iš 10 000 dalelių!
  HEPA filtras pagamintas iš konsoliduotos, aplinkai nekenksmingos popierinės medžiagos, kuri sulankstyta taip, kad būtų sukurtas labai didelis ir efektyvus, 0,75 m² plotas. Esant tokiam dideliam filtro paviršiui, oro pasipriešinimas yra mažas, o dalelių skaičius išsaugomas didelis.
  PPT (Pet Pure Treatment) dangos sudėtyje yra antimikrobinio, aktyviojo komponento, kad ant filtro paviršiaus neatsirastų pelėsių ir kvapus sukeliančių bakterijų.
  Dėl didelio efektyvumo Clean Air Optima® oro valytuvai su HEPA filtru užtikrina optimaliai išvalytą orą ir geresnę savijautą. Filtro spektras yra didelis ir filtruoja smulkias dulkes, suspenduotas kietąsias daleles, mikrodaleles, tabako dūmus, dūmus, dulkes, žiedadulkes, akariūnų alergenus, gyvūnų plaukus, pelėsius, sporas ir kvapus. Todėl Clean Air Optima® HEPA kombinuotieji filtrai gali išvalyti užterštą orą nuo beveik 100 % dulkių ir alergiją sukeliančių veiksnių.
  Aktyvuotos anglies pirminis filtras filtruoja dujas, chemines medžiagas, cigarečių dūmus, lakiuosius organinius junginius (LOJ) ir kvapus, pavyzdžiui, gyvūnų, rūko, virtuvės ir dažymo kvapus. Išankstinis filtras sulaiko didesnes daleles.
  Labai veiksmingos oro valymo sistemos CA-506 ir CA-508 Clean Air Optima® užtikrina sveiką ir gaivų patalpų orą. Šie prietaisai yra sertifikuoti įvairiais testais ir tyrimais, tokiais kaip AHAM / CADR / CE ir idealiai tinka alergiškiems žmonėms.
  Oro valytuvų su CADR verte taikymo ir veikimo sritis
  Pagal kokybės kriterijų Clean Air Delivery Rate (CADR) abu Clean Air Optima® oro valytuvai CA-506 ir CA-508 užima aukščiausią vietą, kai kalbama apie geresnę oro kokybę.
  Labai efektyvi filtravimo sistema filtruoja 0,3 mikrometro (0,3 µm) dydžio daleles 99,97 % efektyvumu ir neišskiria ozono.
  CADR reikšmė informuoja naudotojus apie rezultatą, kurį oro valytuvas pasiekia filtruodamas trijų rūšių daleles, t. y. dūmus, dulkes ir žiedadulkes patalpose. Vertė matuojama kubinėmis pėdomis oro be dalelių per minutę (cfm).
  CADR vertės HEPA UV jonizatoriaus oro valytuvams CA-506 patalpose iki 20,4 m²:
  CADR: 112 cigarečių dūmams.
  CADR: 131 dulkėms.
  CADR: 123 žiedadulkėms.
  Siekiant nustatyti CADR vertę, gamintojo nepriklausomuose laboratoriniuose eksperimentuose 11,5 m² patalpoje nepriklausomai nuo gamintojo išmatuotas filtro našumas trijų rūšių dalelėms. Išmatuotos vertės siekia nuo 10 iki 450 kubinių pėdų per minutę. Kuo didesnė CADR vertė, tuo geresnis filtro veikimas ir tuo greičiau oras išvalomas nuo atitinkamos rūšies dalelių.

  Dėka bokšto modelio ir neutralios spalvos ši unikali Clean Air Optima® oro valymo sistema CA-506 dera visuose interjeruose ir gerina oro kokybę patalpose iki 60 m² / 150 m³.

  HEPA UV jonizatoriaus oro valytuvas CA-506 Clean Air Optima® yra aukštųjų technologijų gaminys, užtikrinantis gerą ir švarų patalpų orą bei sveikatą ir gerą savijautą ištisus metus.